С радостью ответим на Ваши вопросы:
(044) 235-59-59
(044) 235-59-54
(050) 814-03-30

Подбор тура:

  —  
Найти

поиск туров

1407 $40100 грн.9 дней / 8 ночей
Лучшее в Бразилии
Лучшее в Бразилии
Бразилия
465 $13253 грн.6-8 days
Package tour to Kyiv 6-8 days for Group
Package tour to Kyiv 6-8 days for Group
Ukraine
46515410 грн.4 дня / 3 ночи
Тур «Выходные в Риме»
Тур «Выходные в Риме»
Италия
325 $9263 грн.12 дней /11 ночей
Вьетнамская мозаика
Вьетнамская мозаика
Вьетнам
250 £9605 грн.8 дней / 7 ночей
Лондон классический 4 экскурсии
Лондон классический 4 экскурсии
Великобритания
723 $20606 грн.7 days / 6 nights
Package tour to Kyiv, 7 days with 4 excursions
Package tour to Kyiv, 7 days with 4 excursions
Ukraine
3445 $98183 грн.9 дней / 8 ночей
Три самые живописные места Японии
Три самые живописные места Японии
Япония
1071 $30524 грн.6 дней /5 ночей
НЬЮ-ЙОРК – ФИЛАДЕЛЬФИЯ!
НЬЮ-ЙОРК – ФИЛАДЕЛЬФИЯ!
Соединенные штаты Америки
1118 $31863 грн.12 дней /11 ночей
В Израиль с любовью
В Израиль с любовью
ИзраильОНЛАЙН   поиск туров  в Болгариюпаломнические туры из Киевагорящие туры горящие путевки
ПРО НАС
 

Туристичне агентство «Н.Екс-Тур» було засновано як незалежний туроператор в 1997 році. З часу свого заснування, його не раз називали одним з кращих турагентств України завдяки високій якості послуг, що надаються компанією. Адже, як відомо, якість послуг - найефективніший метод залучення споживача. Тож не дивно, що за більш ніж двадцять років роботи на туристичному ринку ми отримали величезну базу постійних клієнтів.

Стратегія компанії - поєднувати високий рівень обслуговування з доступними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними авіакомпаніями світу. Наші консультанти на зв'язку з клієнтами сім днів на тиждень і швидко дадуть відповідь на будь-які запитання.

 

Ми маємо значний досвід в створенні екзотичних турів. Будь-то африканське сафарі, або туризм на автомобілі по Австралії чи Європі, пригоди в США і Канаді або ж відпочинок на гірськолижних курортах - наша команда допоможе сформувати оптимальний пакет послуг, яким ви залишитеся задоволені.

 

В тренді сьогодні тематичні подорожі. Клієнти все частіше хочуть розділити пляж і екскурсії, святині та сучасні експозиції - і тут ми готові запропонувати вам масу цікавих варіантів.

 

Ми готові забезпечити цікаві канікули вашого школяра, відправивши його в цікавий екскурсійний тур Європою, або надати варіанти навчання за кордоном. Порадувати ваших батьків, організувавши їм оздоровчі тури. Подарувати незабутню весільну подорож чи навіть організувати весільну церемонію! За оптимальними цінами організувати перельоти на приватних літаках, преміум рейси, кращі розкішні круїзи, готелі та трансфери. 

 

Щоб запропонувати клієнтам кращі варіанти, бути в курсі інновацій на ринку туристичних послуг, наші фахівці перевірили всі пропозиції на собі.

 

Один з важливих напрямків туристичної компанії Н.Екс-Тур - паломницькі тури не тільки до закордонних святинь (до Ізраїлю, Греції, Грузії та інших країн світу), а й до наших, українських святих місць, про існування яких деякі навіть не здогадуються.

 

Діяльність «Н.Екс-Тур» виходить за рамки звичайного туроператора. Фахівці компанії обслуговують іноземні делегації та приватних іноземних туристів, організовують міжнародні конференції та семінари. Ми з натхненням розповідаємо про надзвичайну історію та культуру нашої країни, демонструємо гостям красу та багатство України. Для цього у нас є спеціальна категорія турів welcome to Ukraine.

 

Турагентство «Н.Екс-Тур» багато років займається прийомом та обслуговуванням туристів в Україні, укладає договори тільки з самими комфортабельними готелями та підшукує варіанти найкращих умов проживання за доступними цінами.

 

        

         Разом з кваліфікованим персоналом нашого тур агентства ми з радістю пропонує вам зануритися у світ подорожей і відпочинку!

 

         Туроператор Н.Екс-Тур чекає вас!

 

Ліцензія Державної туристичної адміністрації України АВ 538285.